Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-07-04

Dedam pliusą virš “Apple” serviso galvos

Publikuota: Kita

Pasirodo, “Apple” servisas dirba operatyviau negu aš. Tris dienas ruošiausi, kol ištaikiau minutę nuvežti į “iDeal” esančią Čiurlionio g., o kietasis diskas buvo pakeistas per penkiolika minučių.

Ant “Intel” platformos sukurtų HDD tikimybė mirti yra tokia pat, kaip ir paprastų kompiuterių. Skirtingu metu pagamintuose kompiuteriuose yra dedami skirtingų gamintojų kietieji diskai. Mano atveju buvo sumontuotas 60GB talpos “Seagate” pagamintas kietasis diskas, kuriam jau amžiną atilsį.

Kadangi “Apple” servisas neturi šiuo metu 60GB “MacBook’ams” tinkamų kietųjų diskų, man buvo pasiūlyta įdėti dvigubai didesnį už simbolinę priemoką. Kadangi greitai sukirtome rankomis, tai dabar mano “MacBook’e” puikuojasi 120 GB talpos “Samsung” HDD. Jam garantija 2 metai, pradedant skaičiuoti nuo šiandien.

Šįvakar manęs laukia “Mac OS X Tiger” įdiegimo procesas. Tai pasisiūlė padaryti ir “Apple” servisas, bet būtų reikėję valandą luktelti ir prarasti tokį malonumą.

Ate, ate, duomenys …


Atgal į: Dedam pliusą virš “Apple” serviso galvos