BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

iDeal parduotuvė Vilniuje atsidaro penktadienį

Nedidelė duoklė PR pranešimams - “Apple” parduotuvė “iDeal” atsidaro Vilniuje penktadienį:

Penktadienį Vilniuje, Čiurlionio gatvėje atidaroma „Apple” produkcijos parduotuvė „iDeal”. Pasak pranešimo spaudai, pirkėjai čia ras kompiuterių ir „iPod” grotuvų, programinės įrangos, ausinių, kolonėlių, dėklų ir krepšių, specialiai pritaikytų būtent nešiojamiems „Apple” kompiuteriams.

Parduotuvei suteiktas „Apple Premium Reseller” statusas. Ją atidaro jau dešimtmetį „Apple” gaminiais prekiaujanti bendrovė „Desktop Publishing Computers”.

Įmonė atsakinga už visų Lietuvoje parduodamų „Apple” produktų garantinį servisą. Praėjusiais metais UAB „DPC” apyvarta siekė 5 mln. litų, šiemet prognozuojamas 30 proc augimas.

„iDeal” parduotuvę esančią netoli Vingio parko ketinama tobulinti toliau – prie įėjimo jau suplanuotas stovas dviračiams ir vieta pririšti augintiniams, o viduje netrukus bus įrengtas minkštas kampas, kuriame įsitaisius bus galima įkrauti savo „Apple” baterijas, atnaujinti programinę įrangą, pavartyti „Mac” literatūrą.

„DPC” planuoja panašią parduotuvę atidaryti ir Kaune.

Iš tikrųjų, šiuo adresų jau veikė tų pačių “Desktop Publishing Computers” parduotuvė, kuri stumdė “Apple” produkciją dar tada, kad “Apple” IMC Lietuvoje neegzistavo. Dabar ji tapo autorizuota su “iDeal” statusu.

Apple.lt praneša, jog atidarymas penktadienį 10 val., o pirmiesiems 10 pirkėjų - dovanų “iPod Shuffle”. Apie papildomas sąlygas neparašyta, bet matyt akcija galioja perkantiems kompiuterį už mažiausiai 5000 Lt. Bet ir tai neblogai. JAV “Apple” šiuo metu vykdo akcija moksleiviams ir studentams, kuriems atostogų proga perkant kompiuterį - “iPod NANO” dovanų.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą