BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kovas ir balandis “Apple”

Sako, pagal tai, kiek žmogus parašo postų į blog'ą galima spręsti apie jo laisvalaikio buvimą. Po dviejų mėnesių “Apple Zone” tylos galite tyliai nuspręsti :)

Trumpas “summary” paskutinių “Apple” naujienų.

“Leopard” - spalį

“Apple” oficialiai prisipažino, jog “Mac OS X” “Leopard” išleidimas nukeliamas rugsėjo mėnesiui. Analitikai jau ilgai nepamena, kada “Apple” atidėliojo naujienų išleidimą - ji visada buvo priešingybė “Microsoft”, kurių operacinės sistemos XP ir Vista vėlavo atitinkamai 2 ir 3 metus. Bet, po pranešimo apie atidėjimą “Apple” akcijų vertė net nenukrito - visi objektyviai vertina argumentą, jog “Leopard” atidėtas norint geriau pasiruošti “iPhone” launch'ui šią vasarą. Tiesa, pastarasis taip pat gali vėluoti - bet čia jau kalbama apie pokyčius kelių savaičių intervale.

Amerikiečiai “iPhone” turėtų pačiupinėti birželio gale.

Final Cut Studio 2

“Apple” pristatė naują programų paketą “Final Cut Studio 2″, skirtą profesionalams, dirbantiems su video medžiaga. Kadangi video man svetimas, nedrįstu vertinti naujo paketo - susipažinkite su juo patys.

iPodų šimtas milijonų

Balandžio 11 dieną parduotas 100 milijontasis “iPod”.

8-core galios MacPro

“MacPro” dabar turi “8-core” procesoriaus galią - į jį galima montuoti 2 keturių branduolių 3,0GHz Intel Xeon procesorius. Jeigu susikomplektuosite maksimalių galimybių “MacPro”, jame bus:
Two 3.0GHz Quad-Core Intel Xeon
16GB (8 x 2GB) RAM
4×750GB 7200-rpm Serial ATA 3Gb/s - viso 3TB vietos
NVIDIA Quadro FX 4500 512MB, Stereo 3D (2 x dual-link DVI) video korta
16x SuperDrive
Bluetooth 2.0+EDR
AirPort Extreme
Apple Wireless Keyboard
Apple wireless Mighty Mouse

prijunkite prie jo Apple Cinema HD Display (30″ flat panel).

Visas toks paketas kainuos nei daug nei mažai - 13,878 JAV dolerius.

Jeigu jūs dirbate su grafika arba video - jau galite eiti kalbėtis su darbdaviu, dėl jūsų darbo vietos atnaujinimo.

Na, o jeigu jūs tikrai dirbate su grafika, jūsų MacPro neišvengiamai reikės:

… Adobe Photoshop CS3 …

, kurio finalinė versija pagaliau išleista. Visas “Adobe” programų paketas nuo šiol dirba Intel'iniuose Mac'uose “native” režimu. Greičio testų rezultatai - stulbinami.

Rodyk draugams

Komentarai (3)

 1. eklipas:

  Gal yra kokių, prognozių dėl naujo iMac? Vis rezgu mintį pereiti ant apple platformos, bet minėtos, macpro konfiguracijos man neįkertamos. O FinalCut2 prezentacija atrodo įspūdingai, bet iš jos spendžiu, kad panašūs efektai pasidaro įmanomi tik prie macpro (nuo vidutinio konfiguracijos "turtingumo".. ten 4Gb ram nVidia_Quadra ir t.t.) ir būtinas 30" monitorius.

 2. eNyu:

  Jo, MacPro tai toks mažumėlę sprogstantis daiktas. O CS3, kiek teko mėgint, ir taip smagiau kruta už savo vyresniuosius brolius.

 3. david:

  Beveik visos Mac linijos šiuo metu yra pasenusios arba greitai tokios bus. Būtent per WWDC 2007 tikimasi, kad bus atnaujintos beveik visos linijos t.y. Mac mini, iMac, MacBook ir MacBook Pro (jeigu neklystu). Taip pat jau žinoma, kad Apple tikrai žada leisti gamtai mažiau kenksmingus vaizduoklius, ir bus naudojami nauji LED, juodos šviesos. (Jau ganėtinai senokai sklandė gandas, kad Apple žada viena pirmoji juos naudoti rinkoje). Taip pat Leopard'as nors it buvo atidėtas, bet per WWDC 2007 mes pamatysime visiškai pilną jo versiją, taipogi ir "Top Secret", kurie per WWDC 2006 buvo nuslėpti nuo Microsoft ir Vista kūrėjo, kaip ir nuo mūsų. Leopard Beta versijos bus išdalintos konferencijos metu.

  Asmeniškai laukiu naujos Mac'ų linijos per WWDC 2007 ir iškart kai tik Apple IMC Lithuania turės perku MacBook'ą.

Rašyti komentarą